Pilkington IGP - Oddział w Ostrołęce

Oddział Pilkington IGP w Ostrołęce zajmuje się produkcją szyb zespolonych.

Pilkington IGP Sp. z o.o. - Oddział w Ostrołęce
ul. Bohaterów Westerplatte 5
07-410 Ostrołęka
Polska
Tel.: + 48 29 770 45 32
Faks: + 48 29 760 38 91

Adres siedziby:
Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz

Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS 0000012897, NIP 123-00-06-857, Kapitał zakładowy 506 500 pln

Regionalny kierownik sprzedaży
Katarzyna Palczewska
Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Westerplatte 5, 07-410 Ostrołęka, Polska
Tel.: +48 85 745 60 25, Faks: +48 85 745 60 01
Tel. kom.: +48 601 888 671
Katarzyna.Palczewska@pl.nsg.com

Przedstawiciel Handlowy
Dariusz Chełstowski
Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Westerplatte 5, 07-410 Ostrołęka, Polska
Tel.: +48 29 760 45 32, Faks: +48 29 760 38 91
Tel. kom.: +48 571 296 580
Dariusz.Chelstowski@pl.nsg.com

Przedstawiciel Handlowy
Marek Kopka
Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Westerplatte 5, 07-410 Ostrołęka, Polska
Tel.: +48 29 760 45 32, Faks: +48 29 760 38 91
Tel. kom.: +48 571 296 579
Marek.Kopka@pl.nsg.com

Dyrektor Oddziału
Zbigniew Parafianowicz
Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Westerplatte 5, 07-410 Ostrołęka, Polska
Tel.: +48 85 74 56 016, Faks: +48 85 74 56 001
Tel. kom.: +48 601 964 945
Zbigniew.Parafianowicz@pl.nsg.com

Kierownik produkcji
Sławomir Ptak
Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Westerplatte 5, 07-410 Ostrołęka, Polska
Tel.: +48 29 760 45 32, Faks: +48 29 760 38 91
Tel. kom.: +48 603 068 253
Slawomir.Ptak@pl.nsg.com

Biuro Obsługi Klienta i Przygotowania Produkcji
Maciej Kalinowski 
Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Westerplatte 5, 07-410 Ostrołęka, Polska
Tel.: + 48 29 760 45 32,
Maciej.Kalinowski@pl.nsg.com