Vetlanda

Pilkington Sverige AB

Tillverkning av isolerrutor samt produktion av brandglasprodukter

Organisationsnummer: 556044-3748

Adress: Box 195, 574 22 VETLANDA
Tel: 0383-76 28 00
Fax: 0383-76 28 49

Kontaktpersoner

 



 

 

Jonas Törnquist
GM - Pyrochamp
Jonas.Toernquist@se.nsg.com
0383-762801





Mikael Bruksås 
Sales
Mikael.Bruksas@se.nsg.com
0383-762809




Josephine Rogebrant 
Back office
Josephine.Rogebrant@se.nsg.com
0383-762820




Michaela Johansson
Back office
Michaela.Johansson@se.nsg.com
0383-762805




Eric Kjellström
Dispatch Manager
eric.kjellstrom@se.nsg.com
0383-762818




Patrik Tält

Quality Manager
Patrik.Taelt@se.nsg.com
0383-762804




Natalia Salbut
Production Manager
Natalia.Salbut@pl.nsg.com
0383-762808





Robin Edberg

Branch Manager
Robin.Edberg@se.nsg.com
0383-762810





 




Order mail: order.vetlanda@se.nsg.com

Vi värdesätter din integritet.

Vi använder cookies på denna webbplats för analys, marknadsföring, sociala medier (valfritt) och innehålls (väsentliga) syfte.

Genom att klicka på "Acceptera alla" samtycker du till användningen av cookies för icke väsentliga funktioner och relaterad behandling av personuppgifter. Alternativt kan du avvisa icke-nödvändiga cookies genom att klicka på "Endast nödvändiga". Du kan justera dina inställningar när som helst genom att besöka vår Cookiepolicy och ändra inställningarna på den sidan.

För mer information vänligen läs vår Cookiepolicy.