Elverum

Elverum

Salg og produksjon av isolerglass, herdet glass samt bearbeiding av glass

Pilkington Elverum

Pilkington Norge as, Vindheiaveien 17, 2406 Elverum,
Tlf: 62 41 94 60, (1) Kontor/Backoffice, (2) Salg, (3) Logistikk

E-mail: elverum@no.nsg.com
Bestillinger: ordre.elvos@no.nsg.com -
Forespørsler: tilbud.elvos@no.nsg.com

Er du arkitekt eller bestillende,  tar du kontakt med vår Halmstad avdeling som kan hjelpe deg med dine spørsmål.
Våre dyktige folk i Halmstad treffes på tlf. +46 35 153000. Du finner mer informasjon om
Halmstadavdelingen under fanen Halmstad på menyen til venstre.

Er du privatkunde tar du kontakt med Glassfagkjeden.
Du finner en glassmester i ditt område her: Finn din glassleverandør

Managing Director

Robert Peplinski
Robert.Peplinski@pl.nsg.com
 

Sales

Ole Martin Røsten
Key Accont Manager
olemartin.rosten@no.nsg.com

Back Office 

Kirsti Rogstadkjærnet
Team leader backoffice
kirsti.rogstadkjaernet@no.nsg.com

Anne Nygård
anne.nygard@no.nsg.com

Caroline Harviken
Caroline.Harviken@no.nsg.com

Hege Nygård
Hege.Nygard@no.nsg.com

Tone Norsted
Tone.Norsted@no.nsg.com

Produksjon

Bent Nilssveen
Quality Manager
Bent.Nilssveen@no.nsg.com

Viktor Schwa
Quality/Safety Operator
Viktor.Schewa@no.nsg.com
 
Dawid Bednarczyk
Production Manager
Dawid.Bednarczyk@no.nsg.com

Niclas Eriksen
Production Planner
niclas.eriksen@no.nsg.com
 
Morten Johansen
 
Roar Stenberg
Maintenance Manager

Kontor

Janicke Falkhytten
HR Manager/Purchasing
janicke.falkhytten@no.nsg.com

Kristin Ulvmoen
Accountant
kristin.ulvmoen@no.nsg.com