Pilkington Sverige AB

Tillverkning av isolerrutor samt produktion av brandglasprodukter

Organisationsnummer: 556044-3748

Adress: Box 195, 574 22 VETLANDA
Tel: 0383-76 28 00
Fax: 0383-76 28 49

Kontaktpersoner









Fredrik Johansson
Sales and Marketing
fredrik.johansson@se.nsg.com
0383-762805
Bildresultat för siluett kvinna



Caroline Holgersson
Order / Backoffice
caroline.holgersson@se.nsg.com
0383-762820




Allen Sumic
Order / Backoffice
allen.sumic@se.nsg.com
0383-762806




Eric Kjellström
Dispatch Manager
eric.kjellstrom@se.nsg.com
0383-762818




Erik Lovekil
Production Manager
erik.lovekil@se.nsg.com
0383-762819




Natalia Salbut
Planning
natalia.salbut@pl.nsg.com
Bildresultat för siluett kvinna



Evelina Ahlstrand
Quality Manager
evelina.ahlstrand@se.nsg.com
0383-762804




Jonas Törnquist
General Manager
jonas.toernquist@se.nsg.com
0383-762801
 





Order mail: order.vetlanda@se.nsg.com