Halmstad

Teknisk rådgivning, kundeservice og salg av planglass

Tlf: +46 35 153000

Post: Pilkington Floatglas AB
Box 530
301 80 Halmstad
Sverige

Besøk: Karl XI:s väg 61
302 96 Halmstad
Sverige

Kontaktpersoner

 Anett Karlsson


Anett Karlsson
Technical Advisory Service Manager Scandinavia
anett.karlsson@se.nsg.com
+46 35 153048 
 Hakan Idoffsson



Håkan Idoffsson
Sales Manager Scandinavia
hakan.idoffsson@se.nsg.com
+46 35 153020
 



Christian Eibl

Technical Advisory Service Specialist
christian.eibl@nsg.com
+46 035 153054
 Stina Torneman



Stina Törneman
Marketing Communications Specialist Nordic
stina.torneman@se.nsg.com
+46 35 153019

 Renee Schlick



Renée Schlick
Customer Service, Norway/ Denmark
renee.schlick@se.nsg.com
+46 35 153049

 



Maria Lodin
Customer Service, Sweden
maria.lodin@se.nsg.com
+46 35 153005