Pilkington Optilam™
Pārskats
Pilkington Optilam™ ir mūsu laminēto stiklu klāsta – alternatīva triecienizturības drošības risinājuma – zīmola vārds. Trieciena rezultātā stikls saplaisās, taču tas nesabruks un paliks savā vietā viengabalains, tādējādi novēršot iespēju savainoties.
Pilkington Optilam™ tiek ražots, starp divām vai vairākām stikla kārtām iestrādājot vienu vai vairākus plastikas starpslāņus. Tiek izmantoti divu veidu starpslāņi, kuriem ir atšķirīgas funkcijas. Populārākais ir polivinilbutirāla (PVB) starpslānis, kurš tiek ieklāts kontrolētos rūpnīcas apstākļos, izmantojot karstumu un spiedienu.
Laminētu stiklu iespējams izgatavot arī ar ‘cast-in-place’ (CIP) procesa palīdzību, kura laikā starp divām stikla loksnēm, kuras atdala starplikas gar stikla malām, ielej sveķus. Sveķi pēc tam tiek polimerizēti, un rezultātā ir izveidots izstrādājums, kas pazīstams kā Pilkington laminētais stikls.
Pilkington Optilam™ un Pilkington laminētā stikla funkcionalitāte var būt dažāda atkarībā no stikla kārtu daudzuma un to biezuma, no PVB vai CIP starpslāņiem.
Tāpēc atkarībā no pielietojuma izvēlei ir pieejams plašs izstrādājumu klāsts, kas piemērots gan drošībai vai aizsardzībai, skaņas izolācijai, saules gaismas regulēšanai, UV filtram, sprādziena viļņu aizsardzībai vai privātumam un dekorācijai. Skatīt arī Pilkington Optilam™ I un Pilkington Optilam™ Phon.
Priekšrocības
Cilvēku aizsardzība
- Laminētu stiklu klāsts, ar ko var samazināt ievainojuma risku, ja cilvēks tajā nejauši ietriecas.
- Paliek uz vietas, pat ja ir sasists.
- Visplašāk stiklam izmanto 6,4 mm biezumu, lai cilvēkus pasargātu no nejauša ievainojuma riska, panākot efektivitāti atbilstoši BS 6206: 1981 standarta B klasei.
- Parasti šo stiklu izmanto ēku ieejās, iekšdurvīs, jumtu vai griestu stiklojumos, baseinos, veikalu skatlogos un apdraudētu vietu logos.
- Sajās konstrukcijās Pilkington Optilam™ stikls izturēs cilvēku vai priekšmetu radītu spiedienu un papildu drošībai sniegs arī zināmu aizsardzību.
- Iespējams kombinēt ar Pilkington T Glass , izveidojot Pilkington Insulight™ stiklu paketi, lai nodrošinātu maksimālu virsgaismu stiklojuma aizsardzību.
- Iespējams apvienot Pilkington Optifloat™ Tint un Pilkington Suncool™ , lai panāktu drošību kombinācijā ar saules gaismas regulēšanas funkcijām. Iepriekšminēto efektu iespējams panākt arī, izmantojot tonētu PVB starpslāni, kas pazīstams kā Pilkington Optilam™ I.
- Stiklu iespējams savienot ar Pilkington K Glass™ , izveidojot Pilkington Insulight™ stiklu paketi, lai palielinātu siltumizolāciju, vienlaikus sniedzot drošību.
Ja Jus interese produkts, ludzam sazinaties?
Mājsaimniecības vajadzībām
Komerciālām vajadzībām
Projekta atsauces
![]() | The Great Court, London's British Museum The creation of The Great Court at London's British Museum two years ago has helped to attract five million visitors a year to this magnificent building. A ... |

Maju ipašnieki
Logi
Durvis
Oranžerijas
Jumta logi
Iekštelpu stiklojums
Izmantošana komercnolukos
Logi
Iekšejas škerssienas